Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci dyktafon

dobrej jakosci dyktafon

Obraz olejny nie jest tak trudne, jak myślisz – Naprawdę

Zacząłem rysunek jako dziecko, i szybko opanowali grafit, węgiel i kredką. W końcu dałem akwarele spróbować i uznaliśmy je za stosunkowo łatwe średnie pracować. Ten sam poszedł do pasteli. Ale to, co naprawdę chciałem spróbować był obraz olejny.

Z jakiegoś powodu, choć myśl obraz olejny zastraszyć mnie, pomimo mojego wcześniejszego sukcesu z innych mediów. Miałem zanurzył moje palce w basenie kilka razy, i to tylko potwierdził moje obawy. Dopiero w końcu Dove w odkryłem co to wszechstronny i wybaczający średnie farby olejne są naprawdę. Tak więc, gdy jesteś gotowy do nurkowania w, następujące wskazówki:

dobrej jakosci dyktafon

1.) nie skąpić na jakość: To na pewno nie opłaca się kupić tanie lub niskiej jakości, dostaw sztuki. Jak to mówią, masz za co płacisz. Na przykład, niskiej jakości farby olejne często nie potrafią prawidłowo przylegają do płótna i zazwyczaj zmienia koloru z upływem czasu. To samo dotyczy tanich pędzli, które nie posiadają farbę dobrze, a często malują nierównomiernie.

2.) Za dużo tego dobrego: Surf na każdy zaopatrzenia sklepu sztuki online i wpisać „farby olejne”. Następnie przygotuj się na szok i nieco zastraszani przez wszystkie kolory, które są dostępne. Dobrą wiadomością jest to, trzeba tylko kilka wybranych z tych kolorów, które można użyć, aby niezależnie od koloru trzeba. Podstawowy zestaw kolorów może składać się z bieli tytanowej, kadm żółty Średni alizarynową Crimson, błękit pruski, błękit kobaltowy, Viridian zielony, żółty Ochre, kadm czerwony i Ivory Black. Będzie to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale z wykorzystaniem ograniczonej palety również daje większą jedność swoich obrazach.

3) nie starają się malować Kaplicy Sykstyńskiej: Większy może być lepiej, ale nie wtedy, gdy chodzi o uczenie się, jak malować.

– autor artykułu