Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci polskie ubrania

Więc był oczywiście daleki od złamał się.

(Zmienne niezliczone Guadalupe musiał znosić nie były jeszcze zakończona, najbardziej trudne zadanie wciąż przebywał w przyszłości nad tym dramacie i odwijania zdarzeń).

Raz w Portland, żadna z dziewcząt mogła znaleźć pracę na okres trzech miesięcy, a więc to nie był to dobry początek, ale jej rodziny pod warunkiem, jak to często peruwiańskie rodziny robić. I we właściwym czasie, oboje nie znaleźć pracę.

Było to krótko po tym, jak dostała pracę, tajemnice morderstwa, które odbyły się w San Diego, dotarł do schodów w domu, dom Guadalupe i jej siostra mieszkała w. Policja Federalna Agencje zapukał do ich drzwi, i stopniowo, drzwi były otwarte. To było jej zaskoczeniu, agenci znał jej prawdziwe imię i nazwisko, imię, i prawie wszystko, co wiedziała o sobie wiedzieli. Co naprawdę chcieli choć (agentami) była współpraca, a więc zarówno w Rosario i Guadalupe dał im tyle, ile się dało, i chciał, żeby nie zostać oskarżony o morderstwo, a więc Dobrego Coyote nie był tak dobry, jak starał się udawać ,

Po pewnym czasie i filmy na zeznaniach tych dwóch dziewczynki o tym, co miało miejsce w San Diego, Dobry Coyote została podchwycona i oddany do więzienia. A dziewczęta dostał piękny list od rządu federalnego oraz pozwolenia na pracę.

Podsumowując ten krótki mędrzec z Guadalupe jest tylko jednym z wielu historii, które pochodzą ciągu granic Ameryki, aby znaleźć lepsze życie. Nie popieram podejście phantom Meksykanie, że powinny one być podane prawa do amerykańskiego snu, lub jak nazywają je nietypowych przywilejów, tylko dlatego, że uciekł z kraju do naszego, a także w wielu przypadkach te przygody skończyć w chamstwa Jeśli nie śmierć po drodze, lecz oczywiście, nie bez uprzedzenia.

wersja hiszpańska

El REPORTE de:

Guadalupe y el „Coyotito”

– autor artykułu