Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci e papierosy

dobrej jakosci e papierosy

Sztuka współczesna w Indiach stale przekształcane przez znanych artystów jak Jamini Roy, Amrita Sher-Gil, Sailoz Mukherjea i oczywiście M.F. Hussain. Art Hussain zawiera się jakość, która wyraża ludzkie i wyrazisty stronę sztuki. Jego praca jest jak słowa, które dają Ci wiadomość. Jest to galaktyka współczesnych artystów, którzy odegrali ważną rolę w rewitalizacji nowoczesną scenę sztuki indyjskiej. Niektóre z nich zostały tu przedstawiana.

Ravi Varma urodził się w 1848 roku w stanie Kerala w Indiach i jest jednym z bardzo znanych i podziwianych nazwisk wśród pierwszej generacji artystów z zachodniego stylu pracy. Imponująca kariera Ravi Varma jest intrygującym przykładem w badaniach sztuki akademickiej w Indiach. Po śmierci został opisany jako jeden z najwybitniejszych artystów współczesnych Indii. Był budowniczym narodu, a także pokazał wielką odwagę moralną, gdy była wysoka urodził się i wziął do zawodu malarstwa, który został uznany za degradujące w tamtych czasach. Został starannie zabiegali przez Brytyjczyków, a także Indian Maharajas za wzorową pracę w dziedzinie sztuki. Nawet dziś jego praca jest bardzo poszukiwane i można zobaczyć wiele replik są wykonane.

Maqbool Fida Husain jest chyba Indii najbardziej znanym i jednocześnie najbardziej kontrowersyjna artystka współczesności. Znany jest ze swej przyciągającej wzrok rolę indyjskich kobiet. Jest wszechstronnym człowiekiem, który dokonał filmów, a także podawane termin w indyjskim parlamencie. Jego ma pasję do muzyki indyjskiej, filmów, biżuterii , fotografii i literatury, jak również. Inne niż bycie wielkim malarzem indyjskiej, stworzył wspaniałe wzory w gobelinie i biżuterii.

Portret Brytania jest numerem jeden sprzedawca nowoczesnych obrazów olejnych. Specjalizująca się w niestandardowych sztuki, reprodukcje i dzieła sztuki, Portret Brytania niestandardowych sprawia, że ??każdy obraz od podstaw.Sprawdź ich stronie internetowej, aby przeglądać i kupować obrazy olejne.

– autor artykułu