Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci ekspres do kawy

dobrej jakosci ekspres do kawy Jej obowiązkiem było ubezpieczyć ludzi na drodze by zarabiać; stało się to przez telefon, za pośrednictwem, Portland, Oregon, do Meksyku i San Diego w Kalifornii. Pieniądze zostały zagwarantowane, jeśli w ogóle te dwie kobiety zostały dostarczone do członków ich rodzin.

Raz w Tijuana, została wprowadzona do Little Coyote, jej meksykańskiej przedstawiciela. Dostała nowy paszport, Little Coyote miał być jej mężem, Guadalupe miał dwadzieścia osiem lat, w tym czasie, miał dwoje dzieci w Peru, męża (lub przyszłego męża, matki z jej dwoje dzieci, bo jest żonaty teraz), który starał się go do Stanów Zjednoczonych, ale został schwytany i odwrócił się w meksykańskiej granicy. Tak więc, to była jej kolej, aby spróbować.

I tak w samochodzie, a przez bramę, Guadalupe Little Coyote pojechaliśmy, Guadalupe stopę wyższy od niej udawać męża, to było dziwne dla niej, więc ona powiedziała mi, ale to było jak było, a jej nowym opiekunem, z szacunkiem, a gdy dotarli do miejsca, gdzie zostały one przypuszczać, aby jechać, i przekazany do krewnych, będzie kosztować 3000 $ za osobę, $ +6.000 całkowite.

Poczuła dreszcz strachu, kiedy jechali przez bramy Meksyku do kraju szans; Teraz w nieznanym mieście, jak i była uzależniona od dobrej woli i świadomości Little Coyote. Czekała w San Diego na jej siostra zostali wcześniej oddzielone, zgodnie z planem, a teraz będzie zjednoczona; Tak więc, po drugiej stronie granicy, odkryła, że ??nie można było przekroczyć nadprzyrodzone linii granicy między ziemi mniej i krainy obfitości.

I w związku z tym czuła, była w połowie drogi do swojego miejsca przeznaczenia, bez przeszkód do tej pory, a spotyka się z siostrą, jak już wspomniano. To nadaje jej bardzo dobrze, aw procesie (z dwudziestoma innymi migruje) Mała Coyote zaproponował im, lub dostarczone powinienem powiedzieć, jakieś skromne potrzeby, jedzenie w szczególności.

– autor artykułu