Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci narzedzia

dobrej jakosci narzedzia

Używam farby olejne alkidowe gdy wyschnie na następny dzień – co sprawia, że ??przechowywanie obrazów olejnych bułka z masłem – nie więcej mokre obrazy podparte przeciwko rzeczy utknął podczas ich wyschnięcia. Twój będzie potrzebował rozpuszczalnika jakiejś umyć pędzle na koniec sesji malarskiej, a każdy z rozpuszczalników o niskiej zapachowych są dobre, Bob Ross rozcieńczalniki słabym zapachu jest dobrym wyborem, większość z nich ma bardzo mało zapach w wszystko. Kiedy trzeba cienką mieszanki farby podczas malowania używam medium 50% olej lniany i 50% rozpuszczalników, po raz kolejny zapach utrzymuje się bardzo niska. Obraz olejny szczotki są tanie w porównaniu do godnej jakości pędzli akwarelowych, co stanowi kolejny wielki powód, aby rozpocząć z olejów.

Wybierz mały wybór szczotek Hog, lubię Mieszkania i leszczyny, 1inch, 1 / 2inch i 1/4 cala powinno być dobrze – 2 z każdym. Również 2 syntetyczne okrągłe szczotki do bardziej szczegółowych prac, rozmiar 5 i 1 powinno być dobrze. Potrzebny będzie również paletę umieścić swoje farby na, a także mieszać, używam jednorazowych palet papierowych, są one dostępne we wszystkich sklepach artystycznych – upewnij się, że są one odpowiednie do farb olejnych (mają błyszczącą stroną, która nie pochłania farby) , sprawiają, że sprzątanie po zakończeniu sesji malarskiej naprawdę proste.

Teraz tylko naprawdę trzeba znaleźć coś do malowania na – Ćwicząc to może być coś tak skuteczny jak papier z kilkoma warstwami zaprawy z jednej strony lub płyt płótnie, które są również bardzo przystępnej cenie kosztów. Jeśli uważasz, że zamierzamy zrobić wiele obrazów, jak ja to może być jeszcze bardziej opłacalne jest przez luźne / zagruntowane płótno w rulon.

OK ….. więc mamy –

Podjęte lub znacznie zmniejszyć zapach związany z farb olejnych (używając bezwonne rozcieńczalników)

Zmniejszono wybór kolorów do liczby łatwiejsze w zarządzaniu

Wyeliminowano problem przechowywania mokrych obrazy (używając Farby alkidowe)

Zmniejszono wybór szczotek stawiających mały wybór olejków szczotek

Wykonane oczyścić szybkie za pomocą palety papierowe oraz

Zmniejszono koszt płótnie przy użyciu bardziej ekonomicznych podpór.

Więc teraz nie ma naprawdę żadnego powodu, początkujący nie powinien rozpocząć się farbami olejnymi i cieszyć się, co moim zdaniem jest najlepszym medium malarstwa wszystkim.

Jason jest profesjonalnym artystą i przyroda jest właścicielem dwóch najbardziej udanych internetowych sztuki osobowych w Internecie.

– autor artykułu