Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci radio internetowe

dobrej jakosci radio internetowe

Konto – Guadalupe i Little Coyote ((A True Story) (tylko w języku angielskim i hiszpańskim))

Advance: Nikt nie zauważył jej, w szczególności wysiadają z samolotu w Tijuana, Meksyk, w jednomyślnej nocy, nikt nie widział jej siostrę albo, mówić, po prostu zagłębionym w wielu ludzi, ale w ciągu kilku godzin, dni i miesięcy , sytuacja byłaby inna. Ona, muszę powiedzieć, że przyszedł z południa, czyli Ameryki Południowej, Peru, z Huancayo, małym mieście w Andach Peru, Lima, a teraz jak wiadomo, są one w Tijuana. Jest to prawdziwa historia, nazwy rzeczywistych osób zaangażowanych nie zamierzamy wymienić tutaj, ale nazwami zdecydowali się skorzystać z tej dramatycznej przygodzie, będę dzielić, Guadalupe, była nazwa wzięła się, a jej siostra, Rosario ,

(The Story :) Tu oboje żyli przez dwa miesiące (w domu Little Coyote), ich celem i założeniem tej krótkiej historii jest prosty, oboje chcieliśmy korzyści Stany Zjednoczone miały do ??zaoferowania im: Dwie kobiety z Peru, szukając nowego życia w Ameryce, a ich zmagania, aby uzyskać od Huancayo, Peru do Portland, Oregon (niech nie jedno, to było łatwe).

Jest rok 1998. Zwykle opłaty związane naprawić eskortę z południa na Ameryce może wahać się od 3000 dolarów dolarów za sztukę (na osobę), do $ 30,000 dolarów w zależności od tego jaka część Ameryki Południowej, kim jesteś i połączeniach, starając aby dostać się do Ameryki nielegalnie. Meksykanie oczywiście nie chcą płacić te horrendalne opłaty, ale nie przeszkadza zbierając je do dostosowania swoich sąsiadów po drugiej stronie, a także w procesie wiele rzeczy może się zdarzyć, gwałt, rozbój, nawet morderstwa, a ta historia masz zamiar przeczytać obejmuje wszystkie trzech z nich.

Ona, Guadalupe wiedział, że to miasto było miejscem wymagane dla jej niezwyciężoną intencyjny, w miejscu gdzie miała odnieść sukces, ale dwa miesiące mijały.

– autor artykułu