Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci t shirt

dobrej jakosci t shirt

Ostre, mocne światło wpłynie na obraz bardzo ciężko.

Byłoby najlepiej użyć rozproszone światło korzystnie umiejscowione co najmniej dziesięć stóp od malarstwa. Aby wziąć go dalej, nadmierne światła są bardzo szkodliwe dla oryginalnego obrazu. Nigdy zachować swój obraz w całkowitej ciemności; doprowadzi to aby twój obraz ciemniejszy w perspektywie życia.

3. Powieś swój obraz bezpiecznie

Gdy nosisz malowanie, malowanie sztywno trzymać z obu stron, a nie od góry, ani od dołu, ale od środka. Proszę nie być tak silny, aby trzymać z wiszących przewodów. Szczególnie polecany, wiszące bezcenny obraz na zwykłym gwoździu. Zamiast spędzać go z mocnymi hakami obrazu, które są dobrze wyważone kontrolować wystarczająco ogromną wagę ramy.

Dbaj o miejscu docelowym lub posiadania wartości i wyświetlić go ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia jakiegokolwiek innego obiektu poniżej i aby uniknąć wypadków.

4. Chroń swój obraz przed kurzem

Bezcenny obraz zawsze należy oczyścić tak, aby dać mrok do środowiska. Odkurzyć swój obraz z bardzo miękkich szczotek. Jeśli są dobrze przekonany, można także oczyścić obraz z wilgotną watą, aby uzyskać czyste powierzchnie. Ubrania, które mogą pomóc utrzymać malowanie pozostawiając bez zarysowań i usuwanie stracić cząsteczki kurzu są ściereczki antystatyczne, miękkich mikro włókien ściereczki.

Nie odważył się użyć dowolnego rodzaju cieczy lub do mycia dostępne na rynku. Będą one uszkodzić obraz poza napraw. Zawsze mają tendencję, aby utrzymać plecy malarstwa czystym pędzlem lub próżni. Kiedy jesteś gotów do malowania tynków lub domu, upewnij się usunąć swój obraz najpierw pokryć je z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie tracą swoją jakość i umieścić go z powrotem na ścianie dopiero praca jest skończona.

5. Trzymać z dala od palących

Nie pozwól, aby malowanie być umieszczony w pobliżu kominka lub świec światła.Utrzymanie dobrej odległości od ognia. Dym z pożaru lub papieros może uszkodzić obraz. Nie pozwól, aby malowanie spadek kawałki poparzeń pozwalając innym palenia w tych miejscach, gdzie są bezcenne obrazy wisiały. Oryginalne obrazy olejne warte są bezcenne dla ich wyjątkowości.

Czy zakup od galerii sztuki, lub zaprojektować go, właściwa pielęgnacja jest równie istotne jak bezcenny malowanie ich długiej trwałości.

Co zrobić, jeśli nauczy Cię, jak zacząć z rysunku i malarstwa z wielką łatwością następujące proste kroki?

Wykonaj kroki dla doskonały przepływ kreatywności.

Weź mój bezpłatny ebook z http://www.paintonmycanvas.com

„Murtaza Habib” pomógł setki początkujących, aby rozpocząć swoje kursy malarstwa, teraz można to zrobić za …

– autor artykułu