Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci karma dla kotow

dobrej jakosci karma dla kotow Zauważyła Meksykanie jedli z ich rąk, a ona poprosiła o widelcu (a nie rzeczą do zrobienia), i spojrzał na nią, jakby prosił o księżycu, a co za tym idzie jej biernie zaakceptował ich styl jedzenia, a jedli z rękami podobnie.

Do pierwszej grupy, a ona i jej siostra, zostały sprowadzone do domu w San Diego, house nowego Coyote, tak jak mały Coyote musiał opuścić i wrócić do Meksyku, na jego kolejnej grupy. Oto sześć z nich musiała zmieścić się w przedziale lub platformy spodu samochodu, gdzie miała pchnąć nos blisko otworem na powietrzu, a tłuszcz Mexican obok niej, był odurzający z jej śmierdzące pachy. Niemniej jednak, przeżyła, bo nie byłby w stanie napisać tego konta, gdyby nie ona.

dobrej jakosci karma dla kotow

Kiedy dotarł do drugiego miejsca w San Diego, w domu z dwoma Coyotes oczekujących dla sześciu osób, ona odrzucona rozległe iluzoryczne ciało, że ciasne i prowadzoną tu jak sardynki w kabinie samochodu. Cieszyła się stamtąd wydostać, choć było to konieczne, bo nie byli urzędnicy imigracji wzdłuż drogi musieli przejść przez aby dostać się na drugim miejscu w mieście. Oto rzeczy zmieni się drastycznie.

dobrej jakosci karma dla kotow

W tym nowym miejscu, powiedziano im, że mają się zatrzymać na chwilę, może cztery dni, bo nikt nie przyszedł, aby je podnieść . Właściwie to członkowie ich rodzin byli w Portland, a do zrozumienia dwóch Coyotes, nie wiedzieli, były Portland było, ale po ustaleniu, włożyli dwie dziewczynki w odizolowanym pokoju, z obnażonymi oknach, jako wynik, nie byłoby ucieczki. Niemniej jednak, katastrofa została budując przez to, że przez cały dzień, zły Coyote, walczył z tzw Dobrej Coyote w ciągu dwóch dziewczynek, chciał zgwałcić jeden, jeśli nie oba. Przez cały dzień w tym zniesienia klarowność bezsenność padł na dwóch dziewcząt, które znalazły się tam, było ucieczki z pokoju, a członkowie ich rodzin w Portland niechętnie przychodzą im z pomocą, w San Diego, żeby nie zostać przechwycone przez jako nielegalny imigrant to sami, a szalone meksykańskie poza ich drzwi.

– autor artykułu