Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci lodowki

dobrej jakosci lodowki

Widząc zdjęcia z cute little girl jedzenia, uśmiechnięty i kochający surowej żywności będzie daleko w pomaganiu dzieciom odnosić się do zdrowej diety, które początkowo może wydawać się dziwne. Nie mam własnych dzieci, ale jestem dumna ciocia do czterech najbardziej wybredna zjadacze Junk Food tam. Wiem, że połowa sukcesu pochodzi od sprytny marketing. Spaghettio po prostu wyglądają bardziej zabawy niż cukinii lub kalafiora. Dobrze, uważaj na dzieci, bo mama Evie za wie jak zrobić zdrowej żywności atrakcyjne!

Dla tych z Was, którzy wsiedli do surowej żywności przez czytanie znanych czasopism Shazzie, w Evie jest kuchnia wypełnia cię na „brakujące lata”. Gdy Shazzie zdecydował się przejść do „mupdates” (a.k.a. aktualizacje miesięczne), wielu ludzi na świecie surowe jedzenie czułem się jakby stracił kontakt z zaufanym przyjacielem. Cóż, jeśli zastanawialiście się, co naprawdę działo się w tych wczesnych lat od ciąży do porodu z samotną matką, Evie w kuchni zapewnia ponad podpowiedzi. Dostaniesz pełną historię z błyskiem (dosłownie) do pragnienia ciąży do porodu naturalnego planów i całą drogę w czwartym roku Evie. Jeśli nie chcesz te dane, można łatwo pominąć tę sekcję i po prostu przeczytać przepisy i naukę, ale dla tych, którzy lubią osobisty urok, Shazzie staje się bardzo osobisty Evie Kuchni.

dobrej jakosci lodowki

I już poleciłem tę książkę wszystkim wiem podnoszenie wegańskich dzieci – surowe lub inaczej. Jest to także wspaniały prezent dla każdego, kto kocha ser i nie może jeść nabiału. Ona zawiera tak wiele różnych przepisów na ser sprawia, że ??nawet dowcip o tym, ale są dobre, i gęste, a klin pełne rzeczy, które bez wątpienia potrzebują. Nie mogę polecić tę książkę każdemu, bardzo mało kontemplując więcej niż szybki wypad do surowych i / lub wegańskich potraw. Wielkie dzięki dla Shazzie za odwagę, miłość i poświęcenie, aby stworzyć tę piękną książkę.

– autor artykułu