Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci bialko

dobrej jakosci bialko

Wish You Well poprzez przegląd David Baldacci Audiobook

Może to tylko chwilę, aby zmienić swoje życie i to, co się stało z dwoma małymi dziećmi, Lou kardynała i jej młodszego brata, Oz.

Podczas gdy w samochodzie z rodzicami jednego dnia, były zaangażowane w wypadku samochodowym. Ich ojciec zginął, a matka pozostaje w stanie katatonii. Ich matka zrobiła wszystko co możliwe mogli podczas wypadku, aby chronić dzieci przed rannych.

Teraz dzieci i matka jechaliśmy żyć ze swojej prababci na jej farmie w Wirginii. W porównaniu do życia w Nowym Jorku, była to drastyczna zmiana. Pielęgniarka, która towarzyszy im w podróży zaczął wspominać swoje „wymagania” do prababki. To nie trwało długo na prababcia powiedzieć pielęgniarce, że nie była potrzebna. Byłoby to z pewnością zabrać dzieci niektóre uzyskiwanie „służące do”, a po trochu, że to, co zrobili. Krowy musiały być dojone, a jedzenie pochodzi z farmy – nie w lokalnym sklepie.

Gdy korporacja chce kupić ziemię pra-babki, chciała z tym nic wspólnego. Wkrótce okazuje się ekscytującej walce sądowej.

Co dzieje się z ziemi i dzieci?

David Baldacci znana jest pisanie wiele książek tajemnicy. To nie jest tajemnicą i jest zupełnie inny w porównaniu do innych książek napisał. Gdy autor może „przejechać” i napisać książkę zupełnie inny od tego, co on zrobił w przeszłości, to dowodzi, że posiada umiejętności i wiedzę, aby być wszechstronnym pisarzem, który jest czymś, co wielu autorów nie może zrobić.

Pan Baldacci pewnością pokazuje swój talent do pisania o tej książce. Jedyną rzeczą, jaką stał się świadomy podczas słuchania tej płyty audio CD jest to, jak bardzo opisowe jego słowa natknąć. Słuchacz naprawdę dostaje dobry pomysł, jak to wszystko wyglądało i wyobraził w swoim umyśle dokładnie to, co miał na myśli. Czytelnik, Nora Lana, ma doskonałą pracę w portretowaniu wszystkie emocje, które ma miejsce w całej tej płyty audio CD. Jest to wciągająca historia i jeden, że będziesz zadowolony. Bądź przygotowany na dużym zaskoczeniem na koniec!

Nancy Eaton – Właściciel:

– autor artykułu