Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci legginsy

dobrej jakosci legginsy Małe płótna są o wiele tańsze i nie będzie z powrotem fortunę, gdy planowane „arcydzieło” zamienia się w „learning experience”.

4.) Fat Przez Lean (cokolwiek to http://kotys.pl znaczy): Jeśli nie chcesz, aby obraz, aby wyglądało, że został namalowany w okresie renesansu, z maleńkich pęknięć przecinających powierzchnię niego, a następnie upewnij się, wykonaj ten prosty, ale krytyczna , zasada w malarstwie olejnym: nakładać farbę o wyższym współczynniku pigmentu oleju (tłuszczu) na farbę o niższym współczynniku oleju pigmentu (chudego), aby uniknąć pęknięć.http://www.aeromovie.pl Zasadniczo oznacza to, że chcesz, aby dolna warstwa do wyschnięcia szybciej niż warstwy górnej, więc zaczynają się cieńsze jak terpentyną, a następnie, na przykład, olej lniany.

dobrej jakosci legginsy

5.) Ciemne się jasne, ciemne światła, ciemno …: Czy wykrywania wzór tutaj? Zawsze pracować w ciemności na światło w swoich obrazach. Na przykład podczas definiowania mas, blokowane w najczarniejszych barwach w pierwszej kolejności. Po tym, zacząć budować swój średni lub średnio-, dźwięki, a wreszcie swoje światło. Kiedy skończysz, możesz rozjaśnić światła i przyciemnianie gorzkie, tworząc tylko odpowiedni kontrast.

6.) K.I.S.S .: Keep It Simple wyjścia out. Pewnie nie może dzielenia „Uruchamianie-out”, ale ja potrzebowałem czegoś bardziej odpowiedniego i szacunku, niż „głupie”. Jeśli malowanie portretu, nie zaczynaj malowanie porów i brzoskwinia-fuzz na twarzy Twojego Sitter zanim nawet dostać kształt prawej głowicy. Zawsze się duże masy pracował najpierw przed rozdrażnienie nad szczegółami.

– autor artykułu