Pages Menu
Categories Menu

dobrej jakosci mini wieza

dobrej jakosci mini wieza

Wielu artystów polecam terpentyny do czyszczenia pędzli, ale po prostu nie mogę się zmusić, aby skorzystać z tej rzeczy. Używam znacznie bezpieczniejszy produkt Szczotka http://4x4suzukisamurai.pl nazwie „Masters” Cleaner Szczotka i Obrońcą.

Czyścić pędzle tuż po sesji malarskiej z tym produktem i działa doskonale. Może to zająć trochę czasu, aby naprawdę zdobycie szczotki czysty, ale jest warte wysiłku. Jeśli odkurzacz szczotka nie usuwa wszystkie farby, a następnie użyć trochę bezwonnym benzyną lakową. Uważam to znacznie lepsza alternatywa dla terpentyny.

Nośniki obraz olejny

Co z mediami? Nie trzeba mieszać farby olejnej z niczego można też używać go prosto z rury? Jest to kolejny częste pytanie wśród początkujących. Odpowiedź? Nie musisz mediów malować. Oni nie są wymagane, ale uważam je za bardzo pomocne.

Większość farb olejnych, że ja pracowałem są po prostu zbyt sztywna prosto z rury dla mojego konkretnego stylu malarstwa. Nośniki pomoże rozcieńczyć farbę oleju i sprawiają przepływać farba lepiej, co oznacza, że ??będzie przy użyciu mniejszej ilości farby. Korzystanie mniej farby, środki będzie można zaoszczędzić pieniądze.

Istnieje wiele różnych rodzajów mediów, które są wykorzystywane do różnych powodów, takich jak przyspieszenie czasu schnięcia farby, poprawę połysku itp Nie bądź nadmiernie dotyczy mediów teraz.

Chciałbym zacząć mój obraz używając rozrzedzony lakier akrylowy. Po raz pierwszy dźwięk całe moje płótna z neutralnym kolorze. I następnie narysować w moim składzie stosując różne wartości tego samego koloru. I niech ten początkowy rysunku wyschnięcia przez noc. I następnie zastosować farbę oleju za pomocą tłuszczu nad chudego metodą obraz olejny.

Oświetlenie

Jest to bardzo ważna część malarstwa olejnego. Bez odpowiedniego oświetlenia, nie będzie w stanie dokładnie zobaczyć kolory.

– autor artykułu